Jiří DOHNAL

CONSULTING - TRAINING - COACHING

Něco málo o mně...

Pracuji jako konzultant lektor a kouč. Pro své klienty nacházím způsob jak být efektivnější, úspěšnější a spokojenější.

Pro radost se věnuji programům pro vysokoškolské studenty. Pravidelně spolupracuji s Fakultou tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. Vyučoval jsem na MBA programu při Ústavu práva a vedu příležitostné workshopy na různých univerzitách a vysokých školách.

Profesně mám za sebou vedení obchodní firmy,  práci IT manažera, vedení expedic v australské buši, vytváření a vedení programů pro firmy, školy a nevládní instituce...

Vzdělání mi poskytla nejdříve Univerzita Palackého, pak Vysoká škola ekonomie a managementu a cambridgská Anglia Ruskin University. Nemohu ze seznamu vynechat ani koučovací výcviky a v současnosti probíhající psychoterapeutický výcvik.

V devadesátých letech jsem velkou část svého života věnoval hudbě jako nadšený amatér i jako profesionál. Přineslo mi to řadu úžasných zážitků, setkání a nenahraditelnou zkušenost pravidelného vystupování na pódiích, před televizními kamerami a rozhlasovými mikrofony.

Když mám čas, tak chodím po horách, cvičím jógu, lezu po skalách a sem tam jezdím na kajaku. A také - rád si zajdu na dobré jídlo nebo na skvělý čaj!

Jiří Dohnal